Thuis ProductenGPON OLT

De 16 GPON-Diensten van de de Netwerkterminal Breedbandtoegang van Havens Optische Voor FTTx-Netwerken

Van goede kwaliteit iptv plaats hoogste doos voor verkoop
Van goede kwaliteit iptv plaats hoogste doos voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De 16 GPON-Diensten van de de Netwerkterminal Breedbandtoegang van Havens Optische Voor FTTx-Netwerken

China De 16 GPON-Diensten van de de Netwerkterminal Breedbandtoegang van Havens Optische Voor FTTx-Netwerken leverancier

Grote Afbeelding :  De 16 GPON-Diensten van de de Netwerkterminal Breedbandtoegang van Havens Optische Voor FTTx-Netwerken

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GOSPELL
Certificering: ISO9001,FCC,CE
Modelnummer: Gp-7100

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Levering vermogen: 100pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving

16 GPON-Havens GPON OLT en de Breedband de Toegangsdiensten van ONU in FTTx-Netwerken

 

 

Productoverzicht

Gp-7100 zijn een rendabele reeks van de lijn eind(olt) van GPON optische die door GOSPELL wordt gelanceerd, die wordt ontworpen om de breedbandtoegangsdiensten in FTTx-netwerken te verlenen.

Het is voldoet aan de normen van itu-t G.984.x GPON, heeft drager-rang betrouwbaarheid, compacte structuur en kan verstrekt tot 16 GPON-havens, twee 10-Gigabit Ethernet SFP+ en 4 GE-havens van de comboopstraalverbinding, ondersteunend een maximum 2048 van Verantwoordelijkheid door 1:128 om verhouding te verdelen. Gp-7100 kunnen de eigenschappen een lage machtsconsumptie en een hoge stabiliteit, in communicatie ruimte en openluchtkabinetten, voor breedbandtoegang, VoIP en OTT-de dienstplaatsing worden geïnstalleerd.

 

 

Hoofdlijnen

Hoge Prestaties

  • 8/16 GPON-havens, die tot 1024/2048 Verantwoordelijkheid supporing
  • Twee 10-Gigabit Ethernet SFP+ en vier GE-havens van de comboopstraalverbinding
  • Tot 2.5Gbps van neerstraalverbinding en 1.25Gbps van opstraalverbindingsbandbreedte per PON-haven

De Betrouwbaarheid van de dragerrang

  • Haven en materiaal van PON baseerden overtollig beschermingsprotocol
  • Steunt 1+1 overtollige AC of gelijkstroom-voedingen
  • BFD, FlexLink, Verbindingssamenvoeging en loopback-Opsporing bescherming

Krachtig Multicast Vermogen

  • De Volmacht van IGMP v1/v2/v3, van IGMG Snooping en IGMP-
  • Het Snelle Verlof van IGMP, IGMG-filter
  • Multicast registratie en de replicatie van VLAN
  • PIM-SM, PIM-DM EN PMG-SSM
  • MLDv1, MLDv2-het snooping

 

 

Krachtige QoS en Functies

  • Veelvoudige QoS-prioritaire controle, Twee Tarief Drie het luchtverkeersbeheerstrategie van de Kleurenbasis
  • Haven/op verkeer-Gebaseerde het vormen en stroomstatistieken door Toegewijd Toegangstarief
  • De super rijplanner baseerde op haven of zelf-bepaalde stroom
  • MAC en op haven-Gebaseerde snelheidsbeperking en bandbreedtecontrole
  • Toewijzing (DBA) van de steunen de Dynamische Bandbreedte
  • De auto-opsporing, de authentificatie en de registratie van ONU

Beveiligd Netwerk:

  • De aanval van anti-Dos, van de worm en van het uitzendingsonweer
  • Voor de gek houden anti-ARP en overstroming
  • De authentificatie van IEEE 802.1x en AAA/Radius-
  • Steunendhcp Option82 en PPPoE+
  • Steunenarp berichtafschaffing en zwarte lijst
  • Toegangsbeheerlijst (ACL) het filtreren en classificatie
  • Steunt op port/MAC/IP/VLAN-gebaseerde band

Technische Beschrijvingen:

 

Opstraalverbindingshaven
GE-Koper 4 x 100/1000Base-t, rj-45, auto-Onderhandeling
GE SFP 4 Groef van x SFP, module van de steunen 100/1000Base-LX de optische zendontvanger, IEEE 802.3z
10GE SFP+ 2 de Groef van x 10GE SFP+, module van de steunen10gbit de optische zendontvanger
PON-Haven
Interface 8/16 Groef van x SFP, steunen itu-t G.984.2 GPON SFP module
Norm ITU-T G.984 GPON
Verdelende Verhouding 1:128 (maximum)
Transmissieafstand 20km
Transmissietarief Tx: 2.5Gbps, Rx: 1.25Gbps
Golflengte Tx: 1490nm, Rx: 1310nm
Schakelaar Sc
Optische Vezeltype enige wijze, enige vezel
Tx/Rx Optische Macht Tx: 1.5 aan 5dBm, Rx: -28dBm
Voeding
Voeding 2 x Voedinggroef, steunen 1+1 heet-pluggable AC/DC-voedingen
AC PSU Optie: AC PSU Optie: 110-220V, 50/60Hz AC, Ingevoerd (maximum) 1.5A
De Optie van gelijkstroom PSU: -48V gelijkstroom-Input
Machtsconsumptie 45W (Maximum)
Diversen
Voorpaneel LEIDENE Indicatoren voor Verbinding, HANDELINGS en voedingstatusaanwijzing
1 x rs-232 Consolehaven (RJ-45-stekker)
1 Haven van x AUX
Achtercomité Ingebouwde 3 koelventilators
1 x die Terminal aan de grond zetten
Milieu
Werkende Temperatuur 0℃ aan 45℃ (32℉ aan 113℉)
Opslagtemperatuur -40℃ aan 80℃ (- 40℉ aan 176℉)
Werkende Vochtigheid Tot non-condensing 90%,
Mechanisch
Installatietype 19 ' ‚het Rek zet op
Productdimensies (W x H x D) ' ‚x 482mm x 44.5mm x 380mm/19 1,73‘ ‚(1 RU) x 15,0‘ ‚
Kartonafmetingen (W x H x D) 520mm x 140mm x 460mm/20,5 ' ‚x 5,5‘ ‚x 18,1‘ ‚
Productgewicht Ong. 5.0Kg (11,0 pond)
 

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

Hardwareopties
Het opdracht geven van tot Codes Beschrijvingen
Gp-7108 de Groef van 1U OLT w 8 x GPON SFP, 2 de groef van x 10GE SFP+, 4 x SFP Groef, 4 x GE Koper
Gp-7116 de Groef van 1U OLT w 16 x GPON SFP, 2 de groef van x 10GE SFP+, 4 x SFP Groef, 4 x GE Koper
Gp-pwr-AC AC pluggable PSU module, 110-220V, 50/60Hz AC, Ingevoerd (maximum) 1.5A
Gp-pwr-gelijkstroom Pluggable PSU module van gelijkstroom, de Input van -48V gelijkstroom
OM-GPON-klasse B+ De module van GPON OLT SFP (Sc-schakelaar, Tx/Rx: 1490/1310nm, Enige wijze, enige vezel, 20km)

 

Contactgegevens
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Contactpersoon: Collins

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)